poniedziałek, 30 października 2017

obstawianie meczy przez internet

TotoLotek jest najbardziej cenionym bukmacherem w Polsce. Spółka została powołana do życia w 1992 roku oraz jako jedyna z krajowych firm bukmacherskich przynależy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Firm Loteryjnych i Totalizatorów. Jest także w największym stopniu rozpoznawalnym organizatorem zakładów wzajemnych wśród Polaków, nawet tych, którzy nie asystują w zakładach. TotoLotek to legalny bukmacher, który część swojej aktywności i losowania demonstruje w kanałach telewizyjnych.
W całości TotoLotek jest częścią Intralotu - internacjonalnej firmy, która na rynku gier numerycznych, zakładów sportowych, gier hazardowych oraz innych jest uważana za jedną z największych korporacji. Intralot prowadzi działalność w 53 państwach na świecie.
TotoLotek działa zgodnie z wydanymi przez Ministra Finansów zezwoleniami oraz regulaminami. Prowadzi oraz organizuje zakłady wzajemne, inaczej takie zakłady, których przedmiotem są wygrane pieniężne lub ewentualnie rzeczowe.
Wszystko polega na odgadywaniu:
• wyników sportowych we współzawodnictwie drużyn;
• wyników we współzawodnictwie innych podmiotów, na przykład wyścigów konnych.
Propozycja TotoLotka jest ściśle mówiąc niesłychanie bogata, należy do niej większa część dziedzin sportowych. W 2010 roku bukmacher został odznaczony złotym godłem w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2010. W 2008 roku totalizator został wyróżniony odznaczeniem Laur konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2008 za wprowadzenie zakładów na wyścigi szwedzkich kłusaków. TotoLotek może zaproponować własnym kontrahentom najogromniejszą ofertę zakładów bukmacherskich na rynku polskim. Cieszy się także rozległym zamiłowaniem wszelkich biorących uczestnictwo w zakładach.
Wiecej na : eToto

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię obstawiać mecze przez internet w szczególności piłkę nożną i naszą rodzimą ligę. Tym bardziej, że u bukmachera https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie mam możliwość również grania w niższe ligi niż tylko ekstraklasa. Dlatego lubię właśnie tam obstawiać mecze.

    OdpowiedzUsuń