środa, 1 listopada 2017

bukmacherzy internetowi legalni w polsce

Fortuna to zakłady bukmacherskie, które funkcjonują na rynku od 1990 r. Wtenczas to w Czechosłowacji został uruchomiony pierwszy oddział zakładów bukmacherskich. Na rynku krajowym Fortuna jako legalny bukmacher może działać zgodnie z licencją wydaną przez Ministra Finansów, aktywność tej marki nie ogranicza się wyłącznie do zakładów stacjonarnych, jednak jest od 2009 roku też aktywnością online.

efortuna livescore skupia się przede wszystkim w swojej szerokiej ofercie na zakładach sportowych. Taka jest też jej misja: dostarczenie emocjonującej zabawy wszystkim, którzy pragną śledzić zdarzenia sportowe i wygrywać dzięki sukcesom ulubionych drużyn. Marka od początku istnienia podtrzymuje ideę zakładów wzajemnych, niesłychanie pilnie strzeże ograniczeń wiekowych, właśnie dlatego także w jej zakładach są w stanie brać udział tylko osoby pełnoletnie.

Fortuna zajmuje się zakładami:

• z wydarzeń sportowych;
• z wydarzeń kulturalnych;
• z wydarzeń politycznych.

Od 24 stycznia 2012 roku Fortuna na rynku krajowym działa też za pośrednictwem internetu, od tego bo czasu obowiązuje zezwolenie Ministra Finansów. Ta marka od początku także niezwykle dba o własny wizerunek. Stawia na kontakt z konsumentami, wobec tego też od 2001 roku wydaje własny tygodnik „Fortuna Zakłady Bukmacherskie”. Fortuna ma prawo pochwalić się też działalnością charytatywną, bo część swojego zysku przeznacza zawsze na wspieranie rozwoju sportowego młodzieży. Idealna opinia Fortuny wzbudza pokaźniejsze zaufanie pośród konsumentów, którzy cenią tę markę również za bogatą ofertę zakładów oraz atrakcyjne promocje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz